Haberler

Actual Medicine

ACUVUE™ RevitaLens Türkiye’de Satışta

Johnson & Johnson Vision’ın çok amaçlı kontakt lens dezenfektan solüsyonu (MPDS) ACUVUE™ RevitaLens Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. Johnson & Johnson Vision’ın kontakt lens ürünleri markası ACUVUE®nun yeni ürünü olan RevitaLens, peroksit kalitesinde dezenfeksiyon ve gün boyu konfor sağlıyor.

Kontakt lens solüsyonlarının göz bakımı rutininin çok önemli bir parçası olduğunu belirten Johnson & Johnson Türkiye Profesyonel Eğitim ve Gelişim Müdürü Op. Dr. Banu Arslan, “Türkiye’de kontakt lens kullanıcılarının çoğu, günlük dezenfeksiyon gerektiren yeniden kullanılabilir kontakt lensleri tercih ediyor ancak bazı kullanıcılar dezenfeksiyon konusunu göz ardı edebiliyor. Bu anlamda, çok amaçlı kontakt lens dezenfektan solüsyonu RevitaLens’i ürün portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz. ACUVUE™ RevitaLens MPDS, ACUVUE® Oasys with Transitions dahil olmak üzere ACUVUE® ailesinin tüm yeniden kullanılabilir kontakt lensleriyle uyumlu. Bu ürün sayesinde kontakt lens kullanıcıları artık daha konforlu bir deneyim yaşayabiliyor. ACUVUE™ Revita Lens MPDS, göz hekimlerine hastalarının kaliteli dezenfeksiyon ve rahatlık kazanacağını bilmenin güvencesini verebilecek denenmiş ve test edilmiş bir solüsyondur.”

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, 600’den fazla göz sağlığı profesyonelinden gelen bilgilerle dünya standartlarında mikrobiyologlar ve kontakt lens malzeme uzmanlarıyla birlikte uzun araştırmalar sonucunda geliştirildi.

Solüsyon, peroksit kalitesinde dezenfeksiyon sağlamak için çift dezenfektan teknolojisini kullanıyor ve gün boyu rahatlık sağlıyor. ACUVUE™ RevitaLens MPDS, ciddi göz rahatsızlıklarına sebep olabilecek mikropların (Acanthamoeba gibi) %99,9’undan fazlasını öldürüyor. Lens kutusunda, solüsyon kısmi olarak buharlaşsa bile lensin dezenfeksiyonunu sağlıyor.

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, 360 mL bo yuyla aralık ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. ACUVUE RevitaLens MPDS ile ilgili detaylı bilgi için:https://www.jnjvisioncare.com.tr/

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.