Haberler

Actual Medicine

Menarini'den Deprem Bölgesindeki Çocuklara Destek

6 Şubat depreminin etkilerini hala hissederken, Menarini, Türk Eğitim Derneği’nin "Deprem Geleceğimizi Yıkmasın" projesi ile deprem bölgesine desteklerine devam ediyor.

Proje kapsamında Menarini Türkiye çalışanları, Şubat ayı itibariyle üç ay boyunca adımlarını; Mart ayında 14 Mart Tıp Bayramı ve Nisan ayında 14 Nisan Tıbbi Mümessiller Gününü kapsayacak şekilde başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile Türk Eğitim Derneği’nin “Deprem Geleceğimizi Yıkmasın” projesine aktarıyor. Help Steps uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek bu umut dolu adım bağışlarıyla, depremden etkilenen çocukların eğitimine katkı sağlanacak.

Şubat ayında başlayan ve üç ay devam edecek proje kapsamında, Menarini Türkiye çalışanları her adımını "Deprem Geleceğimizi Yıkmasın" projesine bağışlayacak. Mart ayında 14 Mart Tıp Bayramı ve Nisan ayında 14 Nisan Tıbbi Mümessiller Gününü kapsayacak şekilde atılacak adımlar, Help Steps uygulaması üzerinden Türk Eğitim Derneği'nin "Deprem Geleceğimizi Yıkmasın" projesine aktarılacak. 

Menarini Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Işıl Çelik Uzunçakmak, projeyle ilgili duygularını şu sözlerle ifade etti: “Menarini Türkiye olarak, daha fazla sağlık, daha fazla mutluluk, daha fazla hayat için çalışmalarımızı sürdürürken, bu anlamlı projeyle depremden etkilenen çocuklara destek olmayı amaçlıyoruz. Attığımız her adımın kalplere bir umut olacağına inanıyorum. Tüm çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı bu anlamlı projeye destek vermeye davet ediyorum.”

Kampanyaya destek olmak için, Help Steps’i App Store’ dan veya Google Play’den ücretsiz indirebilir, uygulaya girerek MENARINI2024 koduyla Menarini Türkiye kampanyasını seçebilirsiniz. Gün içinde attığınız adımlar Help Steps tarafından sayılır ve güncel olarak Help Steps ekranında görünür. Adım bağışı yapmak için her gün saat 00.00’dan önce adımlarınızı dönüştürmeniz gerekmektedir. Her gün adımlarınızı uygulama içinde yer alan Türk Eğitim Derneği’nin fonuna aktararak çok değerli ve anlamlı bir desteğe dönüştürebilirsiniz.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.