Haberler

Actual Medicine

Ali Raif İlaç, AR-GE 250 Araştırması Marka Sıralamasında İlk Sıralarda

Ali Raif İlaç, bu yıl onuncu kez yayınlanan 2022 Turkishtime AR-GE 250 Araştırması’nda, bir kez daha “Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” sıralamasında yerini aldı.

2022 verileri ile hazırlanan Turkishtime AR-GE 250 Araştırma sonuçlarına göre “Ar-Ge Merkezinde Alınan Marka Sayısı” kategorisine göre ilk 50 firma arasına giren Ali Raif İlaç, aynı listede 62 marka ile ilaç endüstrisinde faaliyet gösteren firmalar arasında 3., tüm sektörlerde 6., genel sıralamada ise 195. oldu. 

Ali Raif İlaç AR-GE Direktörü Prof. Dr. Serdar Ünlü, “2022 yılı verilerine dayanarak yapılan Turkishtime ARGE250 Araştırma Raporu sonuçlarına göre Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan 250 Şirketi listesinde Ali Raif İlaç Sanayi olarak bir kez daha yer almış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. 2017 yılında tescillenen Ali Raif İlaç AR-GE Merkezi, çalışmaları neticesinde kısa sürede 90’ı aşkın ürün geliştirdik. 2022 yılında Ar-Ge Merkezimiz bünyesinde 1 adet patentimiz tescil edilirken toplam 62 adet markamız tescile hak kazanarak Resmi Marka Bül­teni’nde yayınlandı. Türk İlaç sektöründe kuruluşumuzun 60. yılını kutlarken 2022 Turkishtime ARGE250 Raporu “Ar-Ge Merkezinde Alınan Marka Sayısı” kategorisine göre ilk 50 firma listesine girerek ilaç endüstrisinde faaliyet gösteren şirketler arasında ilk 3’te, tüm sektörlerde ise 6. sırada yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Yaşama değer katmak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile topluma yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmak için çalışıyoruz. Ali Raif İlaç olarak, Türk İlaç sektöründe 60 yıllık deneyimi ve %100 yerli sermayesi ile önemli bir yere sahiptir. 230’u aşkın ürünü, 80’den fazla markası ve yeni ürün yatırımları ile AR-GE Merkezi’nde yaptığı çalışmalarla Türk ilaç sanayine yeni ürünler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.