Haberler

Actual Medicine

Abdi İbrahim’in Sponsorluğundaki Milli Yüzücülerimizden 5 Altın, 2 Gümüş Madalya

Türkiye’nin iyileştiren gücü Abdi İbrahim’in ana sponsorluğunu üstlendiği rekortmen milli yüzücüler Merve Tuncel ve Emre Sakcı, uluslararası arenadaki başarılarına yenilerini ekledi. Merve Tuncel, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 1500 serbestte birinci olarak üst üste 3’üncü kez Avrupa şampiyonluğunu kazandı. Tuncel, 800 metre serbestte altın, 400 metre serbestte ise gümüş madalya kazandı. Emre Sakcı ise Slovenya’daki 47’nci International Swimming Championships’te 50 metre kurbağalama ve serbest ile 100 metre kurbağalamada altın, 100 metre serbestte ise gümüş madalyanın sahibi oldu.

Abdi İbrahim Kurumsal İlişkiler, Sürdürülebilirlik ve İletişim Direktörü Dr. M. Oğuzcan Bülbül, Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lideri olarak toplumsal yatırım programlarını en az ticari faaliyetler kadar önemsediklerini belirterek şöyle dedi: “Abdi İbrahim olarak 'HEAL2030' adını verdiğimiz sürdürülebilirlik stratejimizin sosyal ayağındaki öncelikli başlıklarından biri de ‘Sağlık ve Spor’. Bu anlayışla Türk ilaç sektöründe bir ilke imza atarak 2021 yılında milli yüzücümüz Emre Sakcı, geçtiğimiz yıl ise genç milli yüzücümüz Merve Tuncel ile sponsorluk anlaşması gerçekleştirdik. Onların ilham verici başarı yolculuklarına eşlik etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kendilerini yürekten kutluyorum. Toplumsal sorumluluklarımızın bilinciyle spora ve gençliğe yönelik projelere imza atmaya, başarıya giden yolculuklarında sporcularımızı maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğiz.”

Merve Tuncel ve Emre Sakcı da Abdi İbrahim’in sponsorluk desteğinin kariyerlerinde bir dönüm noktası olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Genç sporcular için kendilerine inanıldığını görmek çok önemli ve çok anlamlı. Daha kazanılacak çok sayıda madalya, kırılacak çok sayıda rekor var. Hedefimiz, tıpkı Abdi İbrahim gibi alanımızda en iyisi olmak. Bu amaç için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.