Haberler

Actual Medicine

Santa Farma İlaç İnsan Kaynakları Direktörü Türkiye’nin En Beğenilen Altın Lideri Ödülü’nü Aldı

Prestijli liderlik ödülleri arasında yer alan Altın Lider Ödül leri 2022 yılı sahiplerini buldu. Santa Farma İlaç İnsan Kay nakları Direktörü Sema Yetkiner, 2022 yılında en beğenilen 50 CHRO arasında yer alarak Türkiye’nin En Beğenilen Altın Lideri Ödülü’nü aldı. Altın Lider Ödülü, 46 binden fazla çalışan ve iş dünyası liderinin tekil oyuyla belirlendi.

Santa Farma İlaç’ın İnsan Kaynakları Direktörü Sema Yetkiner, “Bu ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum, oy verenlere çok teşekkür ederim. 26 yıllık iş hayatım süresince adil ve güvenilir bir lider olmaya gayret ettim. Ekibimle birlikte çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini gönüllü olarak ortaya koyacakları bir çalışma ortamı yaratmaya çalıştım. Çalışan memnuniyeti, daha iyi iş sonuçlarına, daha iyi iş sonuçları da şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlıyor. Değerlerimiz ışığında insan kaynakları sistemlerimizi günümüz ihtiyaçlarına göre güncellemeye ve bu sayede Santa Farma İlaç’ın hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.