Haberler

Actual Medicine

Nobel İlaç “Kariyer Reçetesi” ile Gençlere Staj Deneyimi Sunuyor

Nobel İlaç’ın farklı iş birimlerinde pratik çalışma imkanı sunan, gençlerin gelecekteki kariyerine ve iş hayatına hazılanmasını sağlayan, yetkinliklerini geliştiren ve sonunda gençlere iş fırsatı sunan Kariyer Reçetesi staj programı, üç yıl üst üste en beğenilen yetenek programlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Geleceğe değer katma hayali kuran, yenilikçi bakış açısı ve fikirleri ile fark yaratan ve tutku ile çalışmayı arzulayan gençlere kapılarını açan programa bu sene 6000’den fazla öğrenci başvurdu. Seçme ve değerlendirme süreçleri sonrasında Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin kimya, mühendislik, işletme, ekonomi, biyokimya, moleküler biyoloji, eczacılık ve MIS bölümlerinde okuyan 40 öğrencinin dahil olduğu program gençlere eşsiz bir staj deneyimi sunuyor. 

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.