Haberler

Actual Medicine

Menarini Türkiye Korona Kahramanlarına 20 Milyon Adım Bağışladı

Menarini Türkiye Tıp Bayramı, Hemşireler Günü ve Eczacılık Günü kapsamında başlattığı adım bağışı kampanyası ile pandemi döneminde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarının eğitimi için Help Steps uygulaması içinde açılan burs fonuna katkıda bulundu. 14 Mart Tıp Bayramı’nda başlatılan “Her Adım Değerli” kampanyası, 14 Haziran’da sona erdi.

Adım bağışı kampanyası süresince, Menarini çalışanları toplamda 20.572.410 milyon adım atarak 10 milyon adım hedefini aşmış oldu. “Her Adım Değerli” kampanyası ile atılan her bir adım Türk Eğitim Vakfı Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na aktarıldı. 

Menarini Türkiye Ülke Müdürü Cenk Balcı “Her Adım Değerli” sosyal sorumluluk kampanyası hakkında yaptığı açıklamada “Menarini Türkiye olarak yürüttüğümüz bu kampanya ile özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarının göstermiş oldukları cesur ve özverili çalışmalar için kendilerine teşekkürlerimizi sunmayı ve attığımız her adımda Türk Eğitim Vakfı (TEV) Korona Kahramanlarına Vefa Fonu’na katkı sağlamayı hedefledik” dedi.

Kampanya başında hedefledikleri adım sayısını aştıklarını belirten Balcı,  “Menarini Türkiye olarak, böylesine kapsayıcı ve anlamlı bir iyilik ve sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Süreç boyunca kampanyamıza adımlarıyla katkı sağlayan tüm ekibe teşekkür ederim. Önümüzdeki dönemde de farklı sosyal sorumluluk projelerimizle kamuoyunda farkındalık yaratmaya ve sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.