Haberler

Actual Medicine

Berko İlaç’tan Çalışanlarının Kariyer Gelişimine Destek

Otuz beş yılı aşkın süredir, sağlıklı yarınlar için çalışan ve üreten Berko İlaç, çalışanlarının kariyer gelişimini desteklemeye devam ediyor. Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanının hayata geçirdiği BerkoTUVAL uygulaması ile Berko İlaç çalışanları kariyerlerine yön veriyor.

 

Berko İlaç, modern iş yaşamı ve kurum kültürüne bağlı kalarak gelişmeleri takip ederken, kendini güncelleyerek çalışanlarına yatırım yapmaya devam ediyor. “Geleceğini Şekillendir” mottosundan yola çıkan Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanı, tüm süreçlerin daha şeffaf ve erişilebilir olduğu bir insan kaynakları yönetimi anlayışıyla Berko TUVAL uygulamasını hayata geçirdi. Berko İlaç çalışanlarının performans, kariyer, eğitim ve gelişim sorumluluğunu bizzat onları da süreçlere dahil ederek birlikte paylaştığı BerkoTUVAL ile insan kaynakları sürelerini uçtan uca yönetmeyi hedefliyor.

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olarak hayatımızın her alanında yer bulduğu günümüzde, Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanı BerkoTUVAL ile çalışanlarının mobil, hızlı ve efektif bir şekilde, kullanıcı dostu arayüzlerle- tüm süreçleri kolaylıkla ve keyifle takip edebildikleri bir platform ortaya koyarak onları da bu dönüşümün bir parçası haline getiriyor.

Berko İlaç’ın çalışana değeri her zaman ön planda tutan birkariyer firması olduğunun altını çizen Berko İlaç İnsan Kaynakları Müdürü İbrahim Sarıyar konuyla ilgili olarak şunları kaydetti: “İnsan Kaynakları departmanı doğru organizasyon ve doğru insan kaynakları sistemleri ile kurumun büyümesine direkt katkı sunan stratejik bir fonksiyondur. Doğru çalışanı işe alıp, performansını ve potansiyelini ölçüp, gelişim alanlarını ve güçlü yönlerini geliştirmeye odaklandığımız, ücret ve ödüllendirme sistemleri ile de bu süreci desteklediğimiz noktada, başarı için en önemli unsurları sağlamış oluruz. BerkoTUVAL’i hayata geçirirken bu bakış açısından yola çıktığımızı ifade etmek isterim.”

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.