Haberler

Actual Medicine

Nobel İlaç’tan Sağlık Mesleği Mensuplarına “Her Gün 1 Doz” Nobelyum!

Günümüz teknolojisinin hızlı gelişimi ile dijital dönüşüm her sektörün temel gerekliliği oldu. Özellikle pandemi şartlarında sağlık profesyonellerinin bilimsel ihtiyaçlarına etkin ve hızlı yanıt verebilmek büyük önem kazandı. Nobel İlaç, bu amaçla Nobelyum Dijital Platformu’nu hayata geçirerek koşulsuz olarak sağlık mensuplarının kullanımına sundu. Platform; zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bir tıbbi ve bilimsel hizmet sunmayı hedefliyor.

“HER GÜN 1 DOZ NOBELYUM” sloganı ile hayata geçen ve erişimi https://nobelyum.com// web adresinden sağlanan Nobelyum, 360 derece güncel içerik üreten bir portal olarak kullanıcılarına hastalıklar ve tedavi alanları ile ilgili içerikler, güncel medikal ve teknolojik gelişmelerle ilgili bilgiler sağlamasının yanı sıra, telif hakları alınmış çok önemli bilimsel dergilere ve Nobel’in koşulsuz sponsor olduğu, Türkiye’nin bir ilaç firması tarafından desteklenen tek hakemli bilimsel yayını olan Medicus’a da site üzerinden erişim imkanı tanıyor. Platform ayrıca en son dijital trendlere uygun olarak hazırlanan canlı yayın altyapısı, mesleki uygulamalarda klinik pratiğe katkı sağlayacak hekim videoları, aynı zamanda Nobel ürün portföyüne yönelik bilgilendirici içerikleri ve webinarları da kapsıyor.

Özellikle biyoteknolojiye ve güncel teknolojik gelişmelere yönelik çok zengin bir içeriğe sahip olan Nobelyum’un hedeflenen kalitede sürdürebilirliğini sağlamak adına Nobel İlaç, yeni bir yapılanmaya giderek dijital dönüşümü de kanatları altına alan çoklu kanal pazarlama ekibini oluşturdu. Çoklu kanal çatısı altında olgunlaşmasını sürdüren dev dijital proje Nobelyum; çoklu kanal ekibinin yanı sıra, medikal, pazarlama, bilgisayar teknolojileri, kurumsal iletişim, satış gücü etkinliği ve satın alma başta olmak üzere birçok ekibin anlamlı katkıları ile kuruldu.

Çoklu Kanal Ekip Yöneticisi Uzm. Dr. Bahar Turunç şunları söyledi: “Son yıllarda gerek sağlık, gerekse ilaç sektöründeki paydaşlarımızla dijital kanallarla iletişim ve etkileşim; destekleyici bir araç olmanın ötesine geçerek, vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. Özellikle de geçtiğimiz yıl tüm dünyayı kasıp kavuran pandemiden ötürü, sağlık profesyonellerine hizmetlerimizi yüz yüze sunma imkanı bulamadığımız için dijital dönüşüm ve dijitalleşme ihtiyacı daha da arttı. Biz Nobel İlaç olarak bu ihtiyacı odağımıza alarak, “Nobelyum Dijital Platformu”nu tam olarak bu ihtiyacı karşılamak amacı ile inşa ettik. Nobelyum ile hedefimiz; sağlık mesleği mensuplarına canlı yayınlardan online bilimsel dergilere, videolardan tıbbi ve teknolojik gelişmeleri takip edebilecekleri güncel içeriklere kadar uzanan zengin bir alt yapı ile kesintisiz ve sürdürülebilir bir hizmet sunmak. Bu hizmetleri hedeflediğimiz kalitede sunabilmek için ayrıca yeni bir yapılanmaya da giderek, Çoklu Kanal Ekibi’ni kurduk. Sağlık profesyonelleri ile kesintisiz ve sürdürülebilir bir iletişim kurmamıza aracılık edecek Nobelyum gibi dijital projeleri daha fazla önceliklendirdik ayrıca kaynaklarımızın önemli bir bölümünü bu projelere ayırdık. “HER GÜN 1 DOZ NOBELYUM”’ sloganı ile Nobelyum yolculuğumuz çoklu kanal ekibimizin yönetiminde ve bu yapılanma çatısı altında devam ediyor. Nobelyum portalımız ile daha da güçlü ve emin adımlarla ilerlediğimiz dijital dönüşüm yolculuğumuzda, yepyeni projeler de ekleyerek ilerlemeye devam edeceğiz.’’

Detaylı bilgi için: https://nobelyum.com// adresini ziyaret edebilirsiniz.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.