Haberler

Actual Medicine

Takeda 240. Yılını Kutluyor

Japonya’da 1781 yılında Chobei TakedaI tarafından bir aile girişimi olarak kurulan Takeda, bugün global bir biyofarma lideri konumunda. Kendini dünya çapındaki insanlara “Daha Sağlıklı, Daha Parlak bir Gelecek” sunmaya adamış, hasta merkezli, değer tabanlı, AR-GE odaklı bir biyofarma şirketi olan Takeda, dünyanın en büyük ilk 10 ilaç şirketi arasında yer alıyor. 80’den fazla ülkede 50 bini aşan çalışanıyla, globalde odaklandığı onkoloji, nadir hastalıklar, nörobilim ve gastroenteroloji alanlarında yeni ürünler geliştirerek hastalarına kişiselleştirilmiş tedaviler sunan Takeda, 240. kuruluş yıldönümünü kutluyor

Takeda; 2009 yılından beri 200’ü aşkın çalışanıyla dünyada olduğu gibi Türkiye’de “Bütünlük, Dürüstlük, Ada let ve Azim” değerleriyle hematoloji, onkoloji, nadir genetik hastalıklar, immünoloji ve gastroenteroloji tedavi alanlarında hastaların hayatlarında fark yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor. Değerlerine sıkı bir şekilde bağlı bir kurum kültürüne sahip olduklarını vurgulayan Takeda Genel Müdürü Şeyda Atadan Memiş; “240. yıl dönümümüz; Takeda için dünya çapında milyonlarca hastaya yardım etme fırsatı veren tedavi seçeneklerini geliştirmesinde kritik bir dönüm noktası olarak tanımlanıyor. Çeyrek asıra yaklaşan mirasımızın verdiği güçle bundan sonra da hastaların hayatını kolaylaştırıcı tedavi yöntemleri geliştirmeye devam edecek, yenilikçi ürünlerimizi ve fark yaratan tedavi seçeneklerimizi dünya ile aynı anda Türk hastalarımıza da sunmaya devam edeceğiz” dedi.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.