Haberler

Actual Medicine

“AstraZeneca 7/24 Tv” Hayata Geçti

AstraZeneca Türkiye’nin sağlık çalışanları için oluşturduğu, tedavi alanları ve çeşitli konulara yönelik mesleki gelişim videoları içeren “AstraZeneca 7/24 TV” platformu kullanıma açıldı.

AstraZeneca Türkiye sağlık çalışanlarının tedavi alanları videolarına erişebilecekleri “AstraZeneca 7/24 TV”yi kullanıma açtı. Kişiselleştirilmiş deneyiminin yanında modern görünümüyle de kullanım kolaylığı sağlayan platform, tamamen ücretsiz olarak sağlık çalışanlarının hizmetine sunuluyor. Kullanıcı kaydını oluşturan sağlık çalışanları, gerekli validasyon süreçleri tamamlandıktan sonra tüm içeriklere erişebiliyor.

Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile https://www.astrazeneca724.tv/ adresinden ulaşılabilecek olan platformda, ilgilenilen tedavi alanındaki videolara ulaşılabiliyor, mesleki gelişimlerle alakalı videolar ücretsiz takip edilebiliyor, beğenilen videolar daha sonra izlenmek üzere favorilere eklenebiliyor ve “İzlemeye Devam Et” fonksiyonu ile yarım kalan videolara kalındığı yerden devam edilebiliyor. Ayrıca podcast desteği sayesinde videoların podcastleri de dinlenebiliyor.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.