Haberler

Actual Medicine

Parkinson Hastaları Derneği Kartpostalla Hastalığa Dikkat Çekti

1 Nisan Dünya Parkinson Günü kapsamında, Parkinson Hastaları Derneği, hastalığa farkındalık yaratmak amacıyla hazırladığı bir kartpostal paylaştı. Kartpostaldaki fotoğraflar, son teknoloji bir mobil telefonunun kamerası ile çekildi. 

Bulanık olmasının nedeni ise fotoğrafı çeken kişinin Parkinson hastası olması. Parkinson Hastalığı’nın erken tanısı ve başlangıcından itibaren tedavi sürecinin uzmanlarca belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Kartpostal Parkinson hastalarının sesini daha geniş kitlelere duyurmak için; #WorldParkinsonsDay

#UniteforParkinsons, 

#ParkinsonsDisease,

#11 NisanDünyaParkinsonGünü etiketleri ile sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.