Haberler

Actual Medicine

Alcon Göz Sağlığı Alanında Online Eğitim Fırsatları Sunuyor

Dünyada göz sağlığının birçok aşamasında öncülük yaptığı çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Alcon, insanların daha iyi görmesine yardımcı olan ve yaşam kalitesini artıran yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Alcon özellikle göz sağlığı alanında çalışan hekimlerin ve sağlık mesleği mensuplarının eğitimlerine yaptığı yatırımlara devam ediyor. Bu amaçla hayata geçirdiği online eğitim platformu www.AlconExperienceAcademy.com ile göz doktorları, hemşireler, teknisyenler ve öğrenciler de dahil olmak üzere gözle ilgilenen sağlık pratisyenleri için büyüyen bir eğitim materyalleri kütüphanesine ev sahipliği yapıyor.

Online eğitimlerin ve materyallerin yer aldığı web sitesinde, kullanımı kolay bir ana ekranda düzenli olarak yeni içerik eklenmiş olarak 500’den fazla eğitim videosu içeren geniş bir kütüphane de bulunmakta. Sitede ayrıca, dünyanın dört bir yanından önde gelen göz sağlığı uzmanları tarafından geliştirilen web yayınlarının yanı sıra, çeşitli hastalık durumları ve odak alanlarındaki kişiselleştirilmiş videolar ve müfredatlar da yer almakta. Web sitesinde yer alan materyallerde öncelikle göz bakımındaki en son yenilikler kullanılarak gerçek dünyadaki cerrahi vaka çalışmalarına odaklanılmakta.

Alcon Cerrahi İş Birimi Direktörü ve Ülke Müdürü Dr. Ege Bay yaptığı açıklamada “Eğitim, Alcon’un göz sağlığı profesyonellerine olan bağlılığının bir göstergesi ve bu sayede binlerce kişi her yıl oftalmoloji ve optometri alanındaki en son gelişmeler hakkında uy gulamalı deneyim kazanmakta. COVID- 19 salgını nedeniyle yüzyüze eğitimlerimize bir süre ara vermek durumunda kaldık. Ancak uzun yıllardır online platformlar aracılığıyla verdiğimiz eğitimlerimize bu dönemde hız kesmeden devam ediyoruz. Son teknoloji ürünü olan Alcon Deneyim Akademisi www.AlconExperienceAcademy.com web sitesi aracılığıyla Alcon, sürükleyici eğitim ve öğretimi tüm dünyadaki göz sağlığı profesyonellerine rahatlıkla ve online olarak erişilebilir hale getiriyor. Bu süreçte hekimlerimizin gelişimi için online platformda benzersiz içerikteki eğitimlerimize devam edeceğiz” dedi.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, Actual Medicine dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. Actual Medicine, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.
Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında Actual Medicine dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.